Головна Право Мешканці Ковельщини прокурору області скаржилися на незаконні порубки лісу

Мешканці Ковельщини прокурору області скаржилися на незаконні порубки лісу

1625

На прийом до прокурора області Тараса Безрукого, який відбувався сьогодні у відділах Ковельської місцевої прокуратури у Старій Вижівці та Ратно, звернулося п’ятеро громадян.

Їхні звернення стосувалися незаконних порубок лісу і бездіяльності правоохоронців щодо їх припинення та недопущення.

Скаржилися люди також і на неналежний стан розслідування кримінальних проваджень.

“Незаконні порубки лісу – проблема для Волині. Протидія їм – пріоритет у роботі правоохоронців, і я не зніму цього питання з контролю, – наголошує прокурор області. – Особливо жорсткою буде реакція, якщо з’ясується, що до кришування незаконного промислу, а також   діяльності нелегальних пилорам причетні працівники правоохоронних органів чи будь-які посадовці. Якщо громадянам відомі такі факти – прошу повідомляти про це органи прокуратури”.

Уважно вислухавши відвідувачів, прокурор Волині прийняв у них заяви й скарги, які будуть ретельно вивчені задля ухвалення за результатами їх розгляду законних і обґрунтованих рішень.

У встановлений законом термін усім, хто звернувся на прийом, буде надано відповідь.

Довідково: згідно із затвердженим графіком, прокурор Волинської області здійснює прийом громадян у другий та четвертий четвер кожного місяця із 10.00 до 13.00. год.

Наступний виїзний прийом громадян прокурором Волині відбудеться у четвер, 26 березня 2020 року. Із 10.00 до 13.00 Тарас Безрукий прийматиме громадян у приміщенні Берестечківської міської ради за адресою: м. Берестечко, вул. Шевченка, 2, а із 14.00 до 17.00 – у Горохівському відділі Володимир-Волинської місцевої прокуратури за адресою: м. Горохів, вул. Паркова, 10-а.

Пресслужба прокуратури області