Головна Економіка У Володимирі-Волинському виплачують одноразову грошову допомогу соціально незахищеним категоріям громадян

У Володимирі-Волинському виплачують одноразову грошову допомогу соціально незахищеним категоріям громадян

2360

В управлінні соціального захисту населення виконкому Володимир-Волинської міської ради розпочали виплату одноразової грошової допомоги у зв’язку з негативними наслідками поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 у сумі 1000 гривень. 

На сьогодні з державного бюджету виділено 464 тисяч гривень для надання допомоги мешканцям Володимира-Волинського, які вже отримують кошти на свої банківські рахунки або через поштове відділення.

Так, грошову допомогу можуть отримати:

  • одержувачі державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
  • одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
  • одержувачі тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Виплата одноразової грошової допомоги здійснюється через установи уповноважених банків або АТ “Укрпошта”, де особи отримують вказані види допомог, – повідомляє заступник начальника управління соціального захисту населення міста Володимир Коломий.

Варто зазначити, що допомога носить одноразовий характер, тому не враховується до сукупного доходу сім’ї для призначення всіх видів соціальної допомоги, у тому числі і для призначення субсидій.