Головна Життя Хай доля дарує Вам щедрого віку

Хай доля дарує Вам щедрого віку

4934

1 жовтня зустріла свій золотий ювілей – 50-річчя від дня народження – вчитель Пульмівської загальноос­віт­ньої школи І-ІІІ ступенів Кот Лідія Іванівна.

Народилась ця мудра жінка у біло­ру­ському селі Комарівка Брестської області. Серед мальовничої білоруської природи у працьовитій робітничій ро­дині зростала красива брюнетка, яка з дитинства мріяла про професію вчите­ля. Закінчивши Томашівську середню школу, у 1981 році дівчина вступила на філологічний факультет Брестського педінституту. Навчалась і працювала лаборантом Музею космонавтики і ви­хо­вателем ГПД Томашівської середньої школи. Та там надовго не затрималась. Доля розпорядилась так, що Лідія Іва­нівна, потрапивши до родичів у Пульмо, зустріла пульмівського красеня Миколу, який зумів полонити душу і серце білору­ської дівчини. Невдовзі молоді побрались. Подружжя народило і виростило сина Олександра, яким вони гордяться. Хлопець закінчив Волинський уні­верситет імені Лесі Українки і здобув професію еколога.

У 1986 році вчителька прийшла працювати у Пульмівську середню шко­лу на посаду піонервожатої. Молоду, енергійну вчительку полюбили учні, бо вона зуміла зацікавити їх різними іграми, конкурсами, змаганнями.

З 1989 року Лідія Іванівна працює в школі вчителем світової літератури і педагогом-організатором. Високий професіоналізм, наполегливість, ста­ранність, творчий неспокій – ось чим керується педагог у своїй діяль­нос­ті. Вчитель вищої категорії неодноразово нагороджувалась грамотами ра­йонного відділу освіти і Шацької райдержадміністрації. Переконливим словом досвідченого педагога, засобами нових інформаційних технологій формує в учнів стійкі переконання, привчає дискутувати, обґрунтовувати власну думку, прищеплює любов до літератури народів світу, формує гар­монійну особистість. Ця шанована в колективі людина завжди готова прийти на допомогу, порадити та підтримати. За це її люблять батьки і діти.

Лідія Іванівна добросовісно виконує будь-яке громадське доручення. Їй можна довірити будь-яку справу і бути впевненим, що вона не під­веде. Творчий запал і неспокій ніколи не полишають її. Тож напередодні ювілейного свята педагогічний колектив школи щиро вітає дорогу колегу і бажає їй усіляких гараздів у житті. Нехай ніколи у серці не згасне іскра доброти і милосердя, а в душі палає творчий неспокій, бажання жити і творити добро людям.

Хай доля дарує Вам щедрого віку, щоб радість, здоров’я Ви мали без ліку, щоб були щасливі, достатком багаті, печалі та лиха не знали у хаті. Хай радістю в серці весна розквітає, хай Мати Пречиста на крилах тримає, Господь хай дарує надію й тепло на многії літа, на радість й добро.