Головна Історія В Шацькому районі вшанували пам’ять жертв війни в Україні

В Шацькому районі вшанували пам’ять жертв війни в Україні

12086

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Невичерпним горем і болем увірвалась вона в життя мирного населення, залишила кривавий слід у серці кожного українця.

Цьогоріч  у день пам’яті жертв війни в Україні біля обеліска Слави, що у селищі  Шацьк, відбувся мітинг-реквієм.

Вшанувати пам’ять загиблих прийшли   представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, трудові колективи, ветерани Другої світової війни, представники ветеранських організацій, жителі району.

До всіх присутніх звернувся голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, який зі скорботними словами  пригадав історію перших днів війни нашого краю та на завершення додав: «Ми повинні навіки зберегти пам’ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

В теперішній час, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Тож, наш святий обов’язок – передати молодому поколінню страждання народу і його героїзм в часи страшного лихоліття.Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!»

Приєднались до виступу голова Шацької районної ради Сергій Карпук, виконуюча обов’язки голови Шацької об’єднаної територіальної громади, секретар Людмила Цевух, голова районної організації ветеранів війни Адам Дударчук, ветеран війни, почесний громадянин Шацька  Костянтин Чесноков та інші.

З їх вуст звучало багато слів  про страшні сторінки нашої історії, війну на Сході, а також  побажання  миру, добра, здоров’я, оптимізму, та віри у світле  майбутнє.

На завершення мітингу відбулося традиційне покладання квітів до підніжжя обеліску, а також вшанування жертв війни хвилиною мовчання.

Відділ організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації.