Головна Конкурси Конкурси серед школярів району

Конкурси серед школярів району

11694

З 21 жовтня 2013 року до 31 січня 2014 року проводиться районна літературна вікторина до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка «Я на сторожі коло їх поставлю слово».

Мета і завдання вікторини: залучення школярів району до поглибленого вивчення творів Т.Г.Шевченка, літератури про життя і творчість великого українського письменника, популяризація української мови та літератури, залучення підростаючого покоління до художнього слова, пожвавлення роботи бібліотек.

Умови і порядок проведення вікторини: у вікторині беруть участь учні 1-9 класів. На роботах необхідно вказати повне прізвище, ім’я, по батькові учасника, його домашнюю адресу, школу, клас. Запитання до районної літературної вікторини можна отримати в Шацькій районній бібліотеці для дітей. За бажанням відповіді на запитання вікторини можна доповнити (малюнками, вишивками, чеканками тощо).

Відповіді на запитання надсилати до 1 січня за адресою: районна бібліотека для дітей, вул. Шковороди, 13, смт Шацьк, 44000.

Нагородження переможців відбудеться у березні 2014 року в приміщенні районної бібліотеки для дітей.

З 1 жовтня 2013 року до 3 березня 2014 року творчий клуб «Марко та Харко» за підтримки видавництва Вадима Карпенка проводить Всеукраїнський літературний конкурс серед підлітків «Краще літературне оповідання 2013-2014 років».

Мета і завдання конкурсу: підтримка та розвиток дитячої творчості; формування та виховання у підлітків любові до літературного слова; привернення уваги громадскості до проблем та життя підлітків; поповнення національної літератури творами молодих авторів.

Умови і порядок проведення конкурсу: у конкурсі беруть участь учні середнього та старшого шкільного віку (7-11 класи). На конкурс приймаються роботи, які містять (1) творчу автобіографію; (2) власний літературний твір, визначений умовами цього конкурсу.

Надсилати роботи за адресою: готові роботи приймаються лише в електронному вигляді на електронну адресу: MH-konkurs@ukr.net

Детальна інформація конкурсу: koretka@ukr.net