Головна Конкурси Мельники – з футбольним Кубком району

Мельники – з футбольним Кубком району

17722

Фінальний матч Кубка району з футболу, який відбувся в День Незалежності України, перевершив всі сподівання місцевих вболівальників. А їх прийшло з Шацька та приїхало з Піщі та Мельників того дня на селищний стадіон, як ніколи багато – найбільше за останні роки.

Перед початком поєдинку місцеві букмекери (прогнозисти) віддавали перевагу піщанській команді, яка в турнірній таблиці чемпіонату району займає поки що перше місце. Утім, як показав перебіг подій на трав’яному газоні, з цим аж ніяк не погодилися мельниківці, які впевнено, незважаючи на «слизький» рахунок, перемогли 3:2. Але все по-порядку.
Того серпневого дня на футбольне поле вивів дві найкращі команди в районі на теперішній час – Мельники та Піщу – головний суддя матчу Сергій Стаднік. Початок фіналу дещо приголомшив, адже територіальну та ігрову ініціативу захопила команда Мельників. Хлопці спокійно грали в захисті, перегравали свого суперника в центрі поля, створювали більше ігрових моментів. Здавалося, що така ситуація на якийсь час. Але кінцівка першого тайму розставила все на свої місця. Два м’ячі у ворота Піщі (41 та 44 хв., Віталій Озімок) – і солідна перевага Мельників перед другим таймом. Глядачі чекали навали піщанців на його початку, але цього не вийшло. Хід гри був у руках команди з Мельників. І хоча згодом піщанці відіграли один м’яч (70 хв., Василь Гуща), Мельники відразу в контратаці збільшили свою перевагу до двох м’ячів (73 хв., Валентин Дударчук). Піща, як і годиться, багато атакувала наприкінці поєдинку, щоб відігратися, але у мельниківських футболістів було більше моментів, щоб збільшити свою перевагу. Вже в компенсований час Піща забила один м’яч (90+1 хв., Андрій Ясинський), але цього виявилося замало. Кубок району дістався в надійні руки – вперше його виборола команда футболістів з села Мельники.

Церемонію нагородження фіналістів провели голова Шацької РДА Василь Голядинець та голова Шацької районної ради Сергій Карпук, а також голова Федерації футболу Шацького району Володимир Найда. Вони вручили команді-переможниці Кубок та медалі, а Піщі, як команді-фіналісту, комплект медалей.
Воістину такі фінали залишають по собі яскраві спогади та надію на проведення в районі ще не одного такого видовищного турніру.

 

Віктор ГРИЦЮК