Головна Конкурси Шацька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця – головного...

Шацька райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця – головного спеціаліста відділу освіти Шацької район­ної державної адміністрації.

18251

Вимоги до кандидата: повна вища освіта відповідного про­фе­сійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 3 років, або загальний стаж ро­боти за фахом не менше 5 років.

До заяви на ім’я голови конкурсної комісії додаються такі до­кументи: особова картка (форми П2-ДС) з додатками; дві фотографії розміром 4х6 см; копія документа про освіту; відомості про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового ха­рак­те­ру щодо себе та членів своєї сім’ї; копія паспорта; довідка про стан здоров’я встановленого зразка для кандидатів на посаду державного службовця; попередження про спеціальні обмеження щодо прийняття та проходження державної служби; письмова згода на проведення спеціальної перевірки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: смт Шацьк, вул. 50 років Перемоги, 1 (б), райдержадміністрація, 2-й поверх, кабінет №24, тел. 2-06-31.