Головна Конкурси У Луцьку нагородили учасників пісенного конкурсу «Співай за мрію»

У Луцьку нагородили учасників пісенного конкурсу «Співай за мрію»

5174

У Луцьку 5 червня стартував грандіозний гала-концерт телевізійного пісенного конкурсу «Співай за мрію». Учасників конкурсу привітали голова обласної ради Григорій Недопад, народні депутати Вячеслав Рубльов та Ірина Констанкевич, а також помічники народних депутатів Степана ІвахіваПавло Самолюк та Ігоря Гузя – депутат обласної ради Андрій Бокоч.

Грандіозне дійство тривало 2 дні та завершилося 6 червня.

Організаторами конкурсу виступили телеканал «Аверс» та Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом». Конкурс започаткували у 2019 році і якщо тоді в ньому взяли участь волиняни, то цього року свої таланти демонстрували мешканці й інших регіонів. Так, в Луцьк приїхали дітлахи зі Львівщини, Рівненщини, Вінниччини, Кривого Рогу, Чернігова.

Загалом у проєкті взяли участь 101 учасник віком від 8 до 16 років.

Григорій Недопад привітав учасників дійства та зазначив, що і надалі буде підтримувати цей пісенний конкурс та талановитих дітей.

«Це неймовірно, що до Луцька приїхали діти з інших областей. Я маю надію, що цей конкурс стане всеукраїнським і до нас приїздитимуть ще більше співочих талановитих дітлахів з усіх куточків України», – зазначив голова обласної ради.

Від Григорія Недопада радник голови обласної ради Сергій Скулинець вручив подарунки тим дітям, які приїхали з інших областей. Зокрема, цінні призи отримали:

Лілія Лаврів – Червоноград, Львівська область

Елла Кривченко – Кривий Ріг Дніпропетровської області

Крістіна Лиса – Хмільники вінницької області

Маріанна Пилипчук – Рівненська область

Варва Сігней – Рівненська область

Софія Андишула – Рівненська область

Ольга Музичка – Рівненська область

Максим Давидюк – м. Рівне

Анастасія Крупник – Львівська область

Анастасія Жукова – Чернігівська область

Аніта Ковтонюк – Рівненська область

Соня Берук – Рівненська область

Злата Балакіна – Рівненська область

Назар Антончук – Рівненська область.

Усі інші учасники отримали призи та подарунки від народних депутатів України Вячеслава Рубльов, Ірини Констанкевич, Степана Івахіва, Ігоря Гузя, а також від Луцького міського голови Ігоря Поліщука та Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Неймовірний сюрприз для учасників конкурсу зробив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко. Для трьох учасників проєкту він подарував путівки у санаторій на березі Чорного моря у місті Скадовську. Їх отримали Елла Кривченко з Кривого Рогу, Марія Ліхван з Ковельщини та Назар Антончук з Рівненщини.