Головна Стисло Чому в Шацьку комунальники забрали контейнери для роздільного збору сміття

Чому в Шацьку комунальники забрали контейнери для роздільного збору сміття

5880

Лише зо два тижні тому по різ­них вулицях Шацька комуна­льним підприємством «Будин­коуп­равління» були розставлені контейнери для роздільного збору сміття. І в перші дні, до­поки не розпочався наплив від­по­чивальників, у контейнери й справді кидали лише пластик та скло. Але з кожним днем люди ста­вали все нахабнішими: ці кон­тейнери з дня у день оброс­тали не лише мішками із посор­то­ваною тарою, а й іншими від­ходами, в тому числі й харчо­вими.

– Нам довелося вже з двох ву­лиць забирати ці контейнери, бо хочеш зробити людям добро, а виходить, як завжди, – обу­рюється керівник шацьких кому­нальників Іван Коваль. – Заб­рали контейнери з вулиці Шково­роди (біля гаражів УОСу) та біля ПриватБанку (вул. 50 років Пере­моги). Бо такого нахабства і без­культур’я я ще не бачив. Біля контейнерів іноді було більше мішків з непотребом, ніж посор­то­ваного. Та ж ситуація повто­рює­ться біля магазину «Діана» (на фото). Люди звикли до того, що комунальне підприємство має безкоштовно прибирати та ви­возити сміття за кожним. Та­кого у цивілізованих країнах ніде нема. За вивезення сміття пот­рібно платити усім. А в нас вихо­дить так: люди, які приймають відпочивальників і заробляють гроші, не мають в рік 240 гривень на оплату послуг. Чому так ка­жу, бо є відео з магазину «Діана», де чітко видно, хто, коли і яким автомобілем звозив відходи до контейнерів, де має кидатися тільки скло і пластик. Якщо люди будуть і далі так чинити, нам доведеться забрати кон­тей­нери та встановити їх там, де буде порядок. А відео з вка­за­ними прізвищами тих, хто під­кидав комунальникам сміття і не хоче платити за його вивіз, бу­демо оприлюднювати в Інтер­неті. Нехай люди знають своїх «героїв».

Нагадаю, КП «Будинкоуп­рав­ління» організувало пакетний ви­віз сміття, де сміттєві пакети з логотипом нашого комуналь­ного підприємства продаються у магазинах селища. Є у нас спе­ціальні контейнери, у вартість яких входять послуги з вивозу сміття за графіком (вартість – 240 грн. за рік).

Нагадаю графік вивезення сміття КП «Будинкоуправ­лін­ня». У селищі Шацьк виве­зення від населення твердих по­бу­то­вих відходів здійснює­ться кож­ного другого тижня мі­сяця по днях: понеділок – вул. Шев­ченка, Перемоги, Чапаєва, 17 вересня, Природна, Моло­діжна, Б.Хмельницького, Ко­ротка, пров. Б.Хмельницького; вів­торок – вул. Незалежності, Бу­дівель­ни­ків, 8 Березня, Нова, Промис­лова; середа – вул. 1 травня, Вишнева, О.Довженка, Я.Смо­ляр, Поліська, Січових Ст­ріль­ців, Польова, Зелена, Ві­льхова, Новоселів, Дружби, Івана Фран­ка, Данила Галиць­кого, 1 грудня, Калинова, пров. 50 років Пере­моги, Я.Смоляр, Миру; четвер – вул. 50 років Пе­ремоги, Садо­ва, Гагаріна, Лі­сова, Озерна, Лугова, Набе­режна, Кільцева, Волі, пров. На­бережної; п’ятни­ця – вул. Шко­вороди, Лесі Украї­нки, Василя Стуса, Федорова, Електриків, Гру­шевського, Іва­сю­ка, Нали­вайка, Т.Марфюка.

Вивезення сміття від на­се­лення, які придбали контей­нери, відбувається за тим же графі­ком, що й пакетний збір.

Віта ШЕПЕЛЯ