Головна Інтерв'ю Які дороги ремонтуватимуть у районі

Які дороги ремонтуватимуть у районі

7534

Одним із найбільших пріоритетів для влади району та органів місце­вого самоврядування в розвитку інфра­структури краю є ремонт та бу­дівництво доріг. В цьому році у Волинській області продовжили експе­римент, коли кошти від перевиконання з митниці спрямовували на ремонт доріг.

На початку року районною владою був затверджений перелік ре­монту доріг району, але з часом він зазнав змін. Тож про те, які дороги таки будуть відремонтовані – розповідає голова Шацької рай­держ­адміністрації Василь Голядинець.

– В цьому році буде продовжуватись фінансування ремонту дороги Положево-Плоске-Кропивники на ділянці Вілиця-Кропивники, ремонт якої розпочали минулого року. Цього року Шацькою селищною радою закладено на її подальший ремонт 700 тис. грн.

Аналогічну суму виділила селищна рада на продовження капі­та­льного ремонту дороги Шацьк-Мельники (на село). Незабаром можна буде проводити тендерні процедури для визначення підрядника, який буде виконувати ці будівельні роботи.

У наших планах був ремонт дороги Острів’я-Пульмо, адже якщо в нас Пульмівська школа матиме статус опорної, тому в майбутньому до цього навчального закладу будуть довозитися діти із с. Острів’я. А для цьо­го потрібна нормальна дорога. Проектно-кошторисна доку­ментація вже є, але, на жаль, в районному бюджеті немає коштів на спів­­фі­нан­сування капітального ремонту цієї дороги. Не мають таких коштів і сільські бюджети (Піщанський та Пульмівський).

У планах було робити також ремонт дороги Шацьк-Залісся-Гра­бо­ве-Старовойтове на відрізку Шацьк-Світязь, на що мали б бути спрямовані кошти від перевиконання з митниці, але поки що, на жаль, ця дорога не була затверджена в області (робиться тільки проект). Однак серед п’яти доріг області, які будуть ремонтуватися від пере­виконань з митниці, потрапив відрізок дороги у с. Світязь протяжністю 1 200 м (від Будинку культури с. Світязь до кінця урочища Куточок рибалки), на якій передбачено будівництво велодоріжок, пішохідні зо­ни, паркінг для автомобілів, освітлення дороги з обох боків, на що вже виділено 5 млн. грн. з перевиконання від митниці. В комплексі з цим плануємо робити набережну у с. Світязь, де розробляється проект, який в майбутньому буде окрасою нашого району.

Віта ШЕПЕЛЯ