Головна Стисло Дітей у Шацькому районі не викрадають

Дітей у Шацькому районі не викрадають

9713

Останнім часом у мережі Інтернет та у ЗМІ поширюються чутки про викрадення дітей невідомими людьми, зокрема, в Любомльському та Турійсь­кому районах, а вже в останні дні стали панікувати і жите­лі Шацького району.

Про те, що інформація щодо викрадання дітей в окремих районах Волинської області не відповідає дійсності, повідо­мили в секторі комунікації поліції Волинської області: «Протягом останніх кількох днів в Інтер­неті шириться інформація про те, що невідомі у Любомль­ському та Турійському райо­нах нібито заманюють дітей у ма­шину і викрадають їх. Інфор­мація щодо викрадення дітей на Волині не відповідає дійсності. На даний момент в області, зокре­ма, в Любомль­ському та Турій­ському ра­йо­нах, не було зафік­совано жодної заяви про зник­нення дітей. Ви­падки зама­ню­ван­ня дітей у авто не під­тве­рди­лися. Про­хання до пре­д­с­тав­ників ЗМІ не роз­пов­сюджувати не­пере­вірену інфор­ма­цію», – повідом­ляють обласні право­охоронці.

Також цю інфор­мацію спро­стовують у Шацькому відді­ленні поліції. Проте додають, що з початком відпочинкового сезону (з 1 червня по 22 серпня) почастішали повідомлення до поліції про зникнення дітей (7 повідомлень) та виявлення невідомих дітей (6 пові­дом­лень). Але ці факти пов’язані переважно з тим, що відпо­чива­льники не належно догля­да­ють за своїми дітьми.

«Місце знаходження усіх зниклих безвісті дітей, про які повідомляли до Шацького від­ділення поліції, персональні дані дітей, які «згубились» у період літнього сезону відпочинку, їх батьків та законних представ­ників встановлено. Дітей пе­редали законним представ­никам, з батьками поліцейські провели профілактичні бесіди. А батьків, які через власну необережність недогледіли за власними дітьми, притягнуто до адміністративної відпові­дальності за ст. 184 КУпА. Відповідну інформацію поліція надіслала в служби у справах дітей, органи місцевого само­врядування за місцем прожи­вання учасників подій, аби не допустити повторних випадків.

Ці події, насамперед, пов’язані із специфікою району, зокрема, початком туристичного сезону та великою кількістю відпо­чива­льників. Аналогічні повідомлення надходили до територіального відділення поліції й протягом минулих років у розпал літнього сезону відпочинку»,комен­ту­ють у Шацькому відділенні поліції.