Головна Стисло Дороги районного центру підмітатиме техніка з Європи

Дороги районного центру підмітатиме техніка з Європи

3359

Днями роботу нової підмітальної машини, яку Шацьке комунальне підприємство «Будинкоуправління» отри­мало в рамках дії європейського проекту, оцінювали Ігор Корольчук, голова Шацької РДА, Сергій Віннічук, го­лова Ша­цької районної ради, та Микола Боярчук, в.о. Шацького селищного голови. Декілька хвилин – і невелика ділянка асфальтованої дороги по вулиці Незалежності в смт Ша­цьк була очищена від піску, сміття і навіть зволожена во­дою – з метою знепилення.

– Як бачимо, нова техніка працює справно і є, до речі, досить економною в плані споживання пального (со­лярки). Влітку комунальники підмітатимуть з її допо­мо­гою дорожнє покриття, взимку – очищатимуть тро­туа­ри від снігу. Найближчим часом розпочнемо при­би­рати допоміжні дороги, де більший об’єм роботи, згодом пе­рейдемо до центральних. Знаю, що буде нелегко, бо в районі – гаряча відпочинкова пора, велике скупчення транспорту на дорогах, та ще й спека дошкуляє. Утім, фа­хівець, що отримав спе­ціальні права водія кому­наль­ної техніки, починатиме свій ро­бо­чий день вдосвіта – о 5-6 годині, коли дороги вільні. Наступного року плануємо почати прибирати вулиці Шацька вже ранньою вес­ною, а влітку і восени – лише підтримувати порядок на дорогах, – розповідає Іван Коваль, начальник КП «Будинкоуп­рав­ління».

І головний комунальник районного центру, і предс­тав­ники влади лишилися задоволені результатами ро­боти підмітальної машини. На часі – думка шачан. 

Мирослава ЦЮП’ЯХ.