Головна Стисло Комунальники Шацька отримали новенького сміттєвоза

Комунальники Шацька отримали новенького сміттєвоза

3757

Цей робочий тиждень для Шацької селищної ради та КП «Будинкоуправління» розпочався з приємної події: для комунальників за кошти Шацької селищної ради закупили новенького сміттєвоза.

А вручати документи та передати новоприбулу техніку колективу приїхала Людмила Цевух, секретар селищної ради. Вона щиро подякувала комунальникам та їхньому керівникові Іванові Ковалю за роботу над благоустроєм населених пунктів об’єднаної громади та додала, що новий сміттєвоз якнайкраще слугуватиме комунальникам в їхній нелегкій роботі.
Іван Федорович подякував керівництву Шацької селищної ради, за кошти якої й була придбана техніка (вартість – майже 1 млн. 600 тис. грн.).

– З 2012 року, коли я прийшов працювати в комунгосп, з техніки майже нічого не було. Можна сказати, що працювали лопатами. Тепер маємо техніку, придбану за кошти євро проектів і Шацької селищної ради. Ми вдячні, що місцева влада починає розуміти наші проблеми та потреби, бо від цього залежить чистота та благоустрій наших населених пунктів. Адже найперше роботу місцевої влади жителі громад оцінюють по роботі комунального підприємства: щоб скрізь було чисто, освітлені вулиці, вчасно прибиралося та вивозилось сміття. І ми з цим, думаю, завдяки новій техніці будемо робити ще краще та оперативніше, – каже Іван Коваль.

Віта ШЕПЕЛЯ