Головна Стисло Купи – підтримай воїна АТО!

Купи – підтримай воїна АТО!

3375

Шацькі волонтери з громад­ської організації «Небайдужі» (голова Неля Сацюк) невтомно шукають способи поповнення скарбниці, кошти з якої витрачаються на обмундирування, ліки, засоби гігієни та продукти для бійців АТО з Шацького ра­йону. На сьогодні побільшав список мобілізованих – 12 міс­це­вих жителів про­ходять воєн­ну підготовку в на­в­чальних центрах країни. Дале­ко не в кожному з них бійці за­безпечені військовою формою, взуттям, повноцінним харчу­ван­ням, не готові до служби в зоні АТО че­рез відсутність за­собів захис­ту та аптечок. Во­лон­тери й тут стають у пригоді, проте в нинішній кризовій си­туації зібрати необхідні кошти стає все склад­ніше.

Нововведенням «Небай­ду­жих» є акція «Купи – підтримай воїна АТО», яка днями стар­тувала в шацькому магазині «Гло­бус». В торговельному за­к­ладі існує цілий відділ, де за символічну ціну можна прид­ба­ти цікаві книги (класика, де­тективи, любовні романи, ди­тяча література), журнали про красу і моду, вироби з дер­жав­ною символікою, синьо-жовті прапорці, іграшки, прикраси для волосся, кружки. Завдяки міс­цевим майстрам і рукоділь­ни­цям асортимент товару пос­тійно поповнюється яскравими сувенірами, оберегами, анге­ля­тами, унікальними подарун­ковими блокнотами ручної ро­боти, листівками до свята, при­­к­расами з бісеру.

Волонтери вдячні всім жи­телям району і гостям, які, ку­пуючи дрібничку, роблять вклад у велику справу допомоги бій­цям, а також людям, які тво­рять руками справжні витвори мистецтва і приносять їх у «Гло­бус». Активісти будуть раді усім, хто виявить бажання до­лу­читися до благодійної акції і поповнить полиці в магазині влас­ним виробом, прочитаною кни­гою, авторським ексклюзивом. Знадобиться все, виготовлене з любов’ю і турботою про сол­датів, які в складних умовах во­ю­ють за незалежну Україну. Тільки зусиллями всіх і кожного зокрема здобудемо довгождану перемогу!

Мирослава ЦЮП’ЯХ.