Головна Стисло Ми вірили і віримо у перемогу

Ми вірили і віримо у перемогу

3880

У календарі важливих дат 72-а річниця пам’яті про тих, хто пройшов кривавим шляхом війни, вистояв і переміг у нелегкій боротьбі за визволення України від фашизму, посідає особливе місце.

28 жовтня представники районної та місцевої влади, політичних та громадських організацій, ветерани війни, учасники АТО, керівники районних установ, організацій, начальники відділів, управлінь структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому визволенню України від німецько-фашистських загарбників. Дійство відбувалося в смт Шацьк біля обеліска Слави.

Дуже складно знайти родину, яку б обійшла стороною найстрашніша в історії людства війна. Саме тому реквієм розпочався вшануванням пам’яті загиблих – хвилиною мовчання.

Слова вдячності та шани адресували ветеранам Сергій Карпук, голова Шацької районної ради, Сергій Сидорук, перший заступник голови Шацької РДА, Адам Дударчук, голова районної ради ветеранів, Костянтин Чесноков, ветеран війни. Вони наголосили на тому, що «минають роки, покоління змінює інше покоління, але назавжди залишиться у серцях нащадків пам’ять про ті буремні роки, коли здригалася рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів». Наші діди і прадіди воювали за мир, за те, щоб ми з вами ніколи не знали, що таке війна.

Шкода, але у нас в країні знову війна. Та ми віримо у нашу перемогу. Нехай же квітує рідна Україна, безхмарного їй неба та сонячних днів!.
Учасники заходу вшанували загиблих в роки війни покладанням квітів до підніжжя обеліску Слави.

Ліана МИСЮРИНА.