Головна Стисло На «Весняних посиденьках»

На «Весняних посиденьках»

3944

17 квітня в с. Піща відбувся святковий концерт «Весняні посиденьки», участь у якому взяли 23 дитини – активні учасники художньої самодіяльності Будинку культури с. Піща.

З давніх-давен навесні збиралися діти та молодь зустрічати Весну-веснянку. І в цей прекрасний великодній день ми нама­галися згадати давні звичаї та традиції нашого народу, зустріти Весну-красну так, як її зустрічали колись. І стрічали ми її з хоро­водами «Вийди, вийди, сонечко», «Подоляночка», веселими тан­цями. А найменші учасники свята – ансамбль «Капітошки» – зу­с­трічали птахів піснею «Прилетіла пташка», також на сцені звучав цікавий музичний номер – гра на дерев’яних ложках «Од Києва до Лубен». Дітки навіть жартували, особливо потішив нас Гриць, який не хотів йти стрічати Весну, хоча в ігри грати та пісні співати не відмовився, і разом з дітками грав в гру «Чоботи». Після веселощів до нас завітала гарна Дівчина Весна, яку діти урочисто зустріли, звеселили, привітали, гарну пісню заспівали, подарували стрічки до віночка. А віддячила вона нам тим, що повела усіх дівчаток у «Кривий танець». І на таких радостях свя­то продовжилось вітанням матусеньок і бабусеньок, адже сло­во «мама» росте з нами тихо, як ростуть дерева, сходить сонце, розц­ві­тає квітка. В да­­рунок для ма­тусь прозву­ча­ла пісня «Кали­но­нька», а для бу­­бусь на­ші хлоп­ці підго­ту­вали цікавий по­дарунок – «га­р­­ненькі хус­тин­ки по­в’язали, і дів­чатками враз стали, гар­ними, приг­ляд­ними, кумед­ни­ми, старан­ними, були вони си­ноч­­­ками, та вми­ть ста­ли дочками, потішать нас почали, та в спідничках тан­цю­вать пішли!». Ну і, звісно, привітали ми усіх присутніх з Вели­коднем та подарували цікаву казку «Чому у півня короткі штани».

Щиро дякуємо усім присутнім гостям, що активно підтри­му­вали вихованців, а також діткам, нашим артистам, що вони є та­кими активними та життєрадісними. Для таких дітей і хоче­ться працювати, – інформують Ірина ГУСТИРЬ та ди­ректор Будинку культури с. Піща Валентина БУДЬКО.