Головна Стисло На Волині ціна соціального хліба буде стабільною

На Волині ціна соціального хліба буде стабільною

3810

«На Волині ціна соціального хліба буде стабільною», – констатував голова облдержадміністрації Борис Клімчук цього тижня на оперативній нараді після того, як голова обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віктор Гупало озвучив заяву ТзОВ «Волиньторгхліб» щодо наміру підвищення вартості на масові види хліба.

«Підстав для цього немає. У нас – фіксована ціна на борошно Аграрного фонду і для хлібопечення – 2 грн. 91 коп. за кілограм», – зазначив він. Крім того, Борис Клімчук відзначив, що вартість паливно-мастильних матеріалів на 4% знизилась, а тарифи на електро­енер­гію та газ – без змін.

«Ціна на соціальні сорти хліба жорстко контролю­ється. Сировини місцевого виробника у нас вдосталь. Нехай «Волиньторгхліб» купує дешеве та якісне во­линське борошно», – резюмував голова облдерж­адміністрації.

До відома. У січні цього року проведено розподіл борошна, виробленого із зерна регіонального страхового запасу. 1,85 тис. тонн спрямовано хлібо­пекарським підприємствам області для виготовлення хліба та хлібобулочних виробів, що користуються найвищим споживчим попитом в області.

Прес-служба облдержадміністрації.