Головна Стисло Названі кращі державні службовці Шацького району

Названі кращі державні службовці Шацького району

4080

19 квітня в Шацькій райдержадміністрації відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У ньому взяли участь 7 державних службовців відділів та структурних підрозділів Шацької РДА: Любов Баранчук, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців, Світлана Шковорода, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення, Наталія Борсук, завідувач сектору оборонної мобілізаційної роботи та цивільного захисту, Надія Чуб, головний спеціаліст по нагляду за правильністю призначення та виплати пенсій відділу обробки інформації та контролю за призначенням соціальних виплат управління соціального захисту населення, Василь Положевець, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ, Богдан Заяць, головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення, внутрішньої політики та інформаційної діяльності, та Ірина Грицюк, головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів, – йдеться на сайті Шацької РДА.

Цього року учасники виконували онлайн-тестування в частині знання Конституції України та законодавства про державну службу, а також завдання зі специфіки функціональних повноважень державного органу та посадових обов’язків державного службовця. Практична частина Конкурсу передбачала складання ділового документу та володіння персональним комп’ютером.

Члени організаційного комітету після перевірки завдань учасників конкурсу визначили переможців. Ними стали: Наталія Борсук (номінація «Кращий керівник») та Василь Положевець («Кращий спеціаліст»).

Переможці візьмуть участь в обласному конкурсі.