Головна Стисло Не словом, а ділом допомогти тим хто цього потребує

Не словом, а ділом допомогти тим хто цього потребує

3647

У селі Положево створили куток милосердя. Аби допомогти тим, які найбільше цього потребують і від кого відвертається суспільство, у храмі Преображення Господнього (УГКЦ) організували збір продуктів та одягу. Тепер віряни щонеділі, йдучи на Богослужіння, мають нагоду принести те, чим можуть поділитися з ближніми: харчі, вбрання, засоби гігієни, побутову хімію, кошти тощо.

Куток милосердя – це не одноразова акція, а своєрідний харитативний рух: він діятиме протягом всього року. Наразі парафія опікується п’ятьма сім’ями з Шацького району, які потребують допомоги. Цими вихідними волонтери відвідали ці родини і передали зібрані продукти та одяг. Напередодні приготування до Великодніх свят потреби відчуваються особливо гостро.

Приносити необхідні речі до храму можуть усі бажаючі – разом допомагати можна більше! «Господи, коли ми бачили тебе голодним і нагодували, спрагненим і напоїли?  … нагим і одягнули? А цар, відповідаючи їм, скаже: Істинно кажу вам: усе, що ви зробили одному з моїх братів найменших – ви мені зробили. Мт. 25:37-41

Уляна Цісарук,
парафіянка храму