Головна Стисло Довкілля очистили, і вклад у справу виготовлення протезів для бійців АТО зробили

Довкілля очистили, і вклад у справу виготовлення протезів для бійців АТО зробили

3377

Учні ЗОШ І-ІІ ступенів с. Смоляри-Світязькі з радістю долучилися до Всеукраїнської акції зі збору пластикових кришечок, кошти від переробки яких йдуть на виго­тов­лення протезів для воїнів АТО. За два місяці школярі не­ве­ликого навчального закладу (61 учень) зібрали 6 900 кри­шечок, а лідером у цій благодійній справі став четвер­ток­ласник Вадим Сугрин, який, долучивши до збору всю свою сім’ю, приніс до школи 1 230 пластикових за­кру­ток. Серед колективів переможцем стали семикласники – 2 050 кришечок, друге місце – в 6 класу (1 126), третє – в 9 класу (500).

Щоб подякувати учням, на зустріч до них приїхали учас­ники АТО Віталій Бонк, який очолює спілку ветеранів АТО Ша­цького району, та Андрій Федун. Перед тим, як надати слово бійцям, директор школи Микола Оніщук подякував учням за участь у заході, адже діти зробили подвійне добро – зменшили обсяг отруйних відходів, які століттями розк­ла­даються в землі, і внесли свою частку в справу повер­нення поранених бійців до повноцінного життя. Семик­лас­никам Микола Вікторович вручив торт, а Вадиму Суг­рину – органайзер для ручок та олівців. Грамотами і соло­до­щами (від спонсора Ольги Романюк) бійці АТО відзначили пере­мож­ців шкільної акції, подякувавши їм за небайдужість, співчуття, активну громадянську позицію та патріотизм. Користуючись на­го­дою, Андрій Федун закликав школярів малювати малюнки і пи­сати листи воїнам, які перебувають на передовій. З його слів, творчі роботи дітей додають сил і піднімають бойовий дух бійців – це набагато важливіше за матеріальну підтримку.

Нагадаю, акція зі збору кришечок триває в усіх школах Шацького району. На сьогодні представники районної спілки ветеранів АТО побували у двох загальноосвітніх навчальних закладах: І-ІІІ ст. смт Шацьк (зібрано 8 000 кришечок) та І-ІІ ст. с. Смоляри-Світязькі. Про завершення акції і результати збору пластику читайте в од­ному з наступних номерів газети.

Мирослава ЦЮП’ЯХ.