Головна Коротко Освітяни Шацького району з новим керівником

Освітяни Шацького району з новим керівником

2486

Відділ освіти, молоді та спор­ту Шацької райдержадміністрації отримав нового керівника. Ним стала Єрофєєва Людмила Сте­панівна. Має чималий досвід ро­боти як у органах державної вла­ди, так і у галузі освіти.

Народилася 15 червня 1970 року в смт Шацьк, закінчила Шацьку середню школу, після чо­го вступила до Луцького пед­інституту ім. Лесі Українки. Про­те закінчувала навчання у Хер­сонському педагогічному інсти­туті. Після завершення навчан­ня з 1991 по 1993 рік працювала вчителем російської мови та літератури в Брилівській школі Цу­рюпинського району Херсон­сь­кої області.

З 1993 по 2003 рік працювала на посаді директора Будинку дитячої та юнацької творчості в смт Шацьк, з 2003 по 2010 рік – начальником служби у спра­вах дітей Шацької РДА. Протя­гом 2010-2014 років обіймала виборну посаду заступника го­ло­ви Шацької районної ради, по­тім – посаду начальника служби у справах дітей.

З 3 квітня 2017 року Людмилу Єрофєєву було призначено на по­саду начальника відділу осві­ти, молоді та спорту Шацької РДА.

Анатолій Пех, який до цього був керівником районних осві­тян, переведений на посаду го­лов­ного спеціаліста згаданого відд­ілу.

Віта ШЕПЕЛЯ.