Головна Стисло Право оренди на землю на березі озера Світязь, повернуту в державну власність...

Право оренди на землю на березі озера Світязь, повернуту в державну власність згідно з рішенням суду, продадуть на земельних торгах

3731

Повернуті державі 16,5 га землі на березі озера Світязь інвентаризують. Відповідне доручення підписав голова облдержадміністрації Борис Клімчук.

Нагадаємо, що з 2006-го по 2008 рік ділянки в урочищі Гушово на території Світязької сільської ради Шацького району були незаконно виділені дочірньому підприємству «Волиньтурист». Після численних судових розглядів, керуючись рішенням Вищого господарського суду України від 06.02.2013 року, запис про реєстрацію державного акта на право постійного користування земельними ділянками було скасовано. Нині ця територія набула статусу земель запасу в землях державної власності. Колишні власники, які вже там побудувалися, мають право звернутися у профільні служби для оформлення документів на використання землі під забудовою як рекреаційної зони.

За дорученням голови облдержадміністрації обласна комісія проведе інвентаризацію зазначених земельних ділянок рекреаційного призначення та земель технічної інфраструктури. За результатами інвентаризації визначать інвестиційно привабливі, вільні від забудови, земельні ділянки, право оренди яких може бути продано на земельних торгах. На ці території розроблять містобудівну, землевпорядну та землеоціночну документацію.

Підготовлені лоти мають бути включені до переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється для продажу на земельних торгах, до 20 травня 2013 року.

Прес-служба облдержадміністрації.