Головна Стисло Сьогодні на Волині відбувається регіональний форум “Органічна Україна. Луцьк”

Сьогодні на Волині відбувається регіональний форум “Органічна Україна. Луцьк”

3593

Сьогодні на Волині відбувається XІV “Регіональний Форум Органічна Україна. Луцьк”,  який ініціювала громадська організація “Органічна Україна” за підтримки представницької та виконавчої влади області.  Мета заходу: обмін досвідом та обговорення шляхів розвитку органічного виробництва у Волинській області.
Обговорюються питання про стан органічного виробництва у Волинській області, можливості державної та регіональної  підтримки органічного виробництва і фермерства;  співпрацю та кооперацію сільськогосподарських виробників та переробників; технологію логістики, зберігання та формування спільних партій органічної продукції; сертифікацію органічного виробництва; супровід органічної сертифікації.

Форум зацікавив багатьох виробників сільськогосподарської продукції області, учасників органічного ринку України та експертів. З вітальним словом до присутніх зверталися т.в.о. голови ОДА Олександр Киричук та заступник голови облради Роман Карпюк.

Пан Карпюк подякував ініціаторам заходу за їхню важливу місію в популяризації органічного виробництва та пообіцяв підтримку депутатів Волинської обласної ради у втіленні конструктивних пропозицій.