Головна Стисло З Богом у серці

З Богом у серці

4029

Громада Свято-Миколаїв­ського храму с. Пульмо на чолі з нас­тоя­телем Олексан­дром Черевком і сільським головою Фе­дором Гло­ва­цьким взяли уча­сть у зборі гуманітарної допо­моги для учас­ників АТО і по­страждалих жителів сходу України.

З великою радістю віруючі люди поспішали до святого хра­му не тільки для того, щоб звер­шити молитву за Україну, за мир, за воїнів, але і щоб до­помогти матеріально – продук­тами та теплим одягом. Як колись, Марія слухала слово Боже, отримувала бла­гос­ло­вення від Христа, а Марфа кло­поталася про трапезу, щоб на­ситити Господа. Так і нині, прихожани в храмі, як Марія, послухали Христа, помолилися до нього і, як Марфа, лишили допомогу, щоб наші воїни були ситі. Приносили все, що мали найкраще – це і доб­ротний теп­лий одяг, крупи, сало і консер­вацію, пасічники – мед, рибалки – рибу. Один прихожанин приніс до храму цілий мішок цукру, щоб чай і кава для воїнів були со­лодкі.

Для мене, як настоятеля, дуже приємно, що громада у такі тяжкі часи не має розбрату, а навпаки, об’єднується, моли­ться, стає більш милосердною. «Блаженні милостиві, бо вони поми­лу­вані будуть». Ми віримо, що через милосердя народ наш україн­сь­кий буде помилуваний.

Ми висловлюємо велику вдячність волонтерам із Ша­цька, які організували цей збір, сільському голові і всім віру­ючим при­хо­жанам Свято-Ми­хай­лівського храму, що долу­чилися до цієї Божої справи.

Наш кор.