Головна Право Нововолинці пікетуватимуть прокуратуру. У вівторок о 10.00

Нововолинці пікетуватимуть прокуратуру. У вівторок о 10.00

5069

Після малорезультативного походу в міськвідділ міліції громадські активісти вирішили навідатись у прокуратуру. Наболілих питань багато…

Ось що розповів нам один із учасників того походу — голова ГО "Україна+Польща" Анатолій Бідзюра:

— Учора були в міліції. Людей зо двадцять. Начальник і заступник (він же — начальник слідчого відділу), як завжди у таких випадках, відлучились по службі. Приймав майор міліції В.Мартинюк.

Розмова вийшла гнітючою. Говорили про нещодавнє «помилування» прокуратурою квартирних злодіїв. Про закриті кримінальні справи: маргарину за ціною масла, обкрадання адміністрацією будинку для літніх людей у селищі Жовтневе пенсіонерів і калік, зловживань із продуктами у КП «Комбінат міжшкільного харчування», побори у дитсадках і школах, ремонти дахів, корупцію в міській раді, побори і хабарі в лікарні…

І про постанову Печерського районного суду Києва, яка забов'язує правоохоронців поновити кримінальне провадження щодо  викрадення майна ПП КТ «Львівська жінка» та замаху на вбивство її власника І.Желізка. А ось чи внесена згадувана постанова до ЄРДР, майор В.Мартинюк не знав.

Виконання ухвал судів, як і всього іншого, має контролювати міська прокуратура.

У МВ УМВС ми так ні до чого й домовились.

У вівторок, 9 грудня, о 10-00 год. під вікнами прокуратури за адресою вул. Маяковського, 19 відбудеться пікетування її співробітників за бездіяльність і зраду присяги на вірність українському народу.

Почнемо з них! А потім і до інших черга дійде.

Приходьте всі небайдужі. Приходьте, шахтарі й освітяни. Лікарі і комунальники. Домогосподарки й безробітні.  Ніхто, крім нас!

За що ми регулярно жертвуємо свої тяжкою працею зароблені гроші декоративним прокурорам? Годі! Ми хочемо найняти інших. Захисників наших конституційних прав і свобод, а не «кришувальників» шахраїв і злодюг.

Це була пряма мова правозахисника А.Бідзюри. "Нововолинськ діловий" зробить репортаж із акції пікетування, на яку закликають громадські активісти.

Джерело : http://ndilo.com.ua/news/novovolynci-piketuvatymut-prokuraturu-u-vivtorok-o-10-00.html