Головна Стисло Шачани отримали відзнаки до ювілею створення області та з нагоди Дня місцевого...

Шачани отримали відзнаки до ювілею створення області та з нагоди Дня місцевого самоврядування

3670

5 грудня у залі засідань Шацької районної ради відбулись уро­чисті заходи, присвячені одразу двом визначним подіям – 75-ій річниці утворення Волинської області та Дню місцевого самовря­дування. Участь у заході взяли голова районної ради Сергій Віннічук, керівник апарату районної державної адміністрації Лариса Васей­чук, депутати районної ради, працівники і ветерани органів вико­нав­чої влади та місцевого самоврядування, селищний та сільські голови, представники громадських організацій району.

З вітальними словами до присутніх звернувся Сергій Віннічук. Він, зробивши короткий екскурс у славну та героїчну історію краю, нагадав, що Волинь – прадавня земля, історичне коріння якої сягає в глибину тисячоліть, вона відома на теренах України своїми дав­німи традиціями. Не менш значущими є досягнення волинян сьо­годні як аграріїв, виробників різноманітної продукції. Разом з тим історичний розвиток Волині нерозривно пов’язаний із розвитком місцевого самоврядування. «Можливо, в такому адміністратив­ному складі, як тепер (9 територіальних громад Шацького району Волинської області), день місцевого самоврядування ми свят­куємо востаннє. Наша держава знаходиться в стадії змін, а адміністративно-територіальна реформа – одна із найперших запланованих реформ. Проте всі ми розуміємо, що теперішній не­простий час, як ніколи, вимагає від нас згуртованості, однос­тай­ності, бажання та вміння розбудовувати власну дер­жаву, спільно приймати рішення і нести відповідальність за їх вті­лення в життя», – відзначив Сергій Миколайович.

Свої вітання голова районної ради з нагоди Дня Збройних Сил України та Дня волонтера адресував усім, хто причетний до цих визначних дат, побажав усім міцного здоров‘я, щастя, добра, зла­годи, сімейних гараздів, творчих задумів, впевненості і віри в май­бутнє.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять тих, хто від­дав своє життя за незалежність і територіальну цілісність нашої України.

Не обійшлося в цей день і без почесних відзнак: подяку голови обласної державної адміністрації з нагоди 75-ої річниці утворення Волинської області було оголошено депутату Волинської обласної ради Віктору Карпуку. Крім того, кращі посадові особи органів місцевого самоврядування були відзначені почесними грамотами Волинської обласної ради (депутат районної ради Антоніна Патро­щук та головний спеціаліст Шацької районної ради Алла Дударчук), а також Шацької районної ради.

В день свята віночок з українських пісень подарували присутнім ансамбль народних інструментів «Веретено», викладачі Шацької дитячої музичної школи та працівники районного Будинку культури.

Віта ШЕПЕЛЯ.