Головна Стисло Шацька селищна рада отримала черговий транш техніки за європроектом

Шацька селищна рада отримала черговий транш техніки за європроектом

3505

Цього тижня ще три одиниці техніки отримала Шацька се­лищна рада в рамках міжна­род­ного проекту «Покращення без­пеки користувачів транспортної мережі прикордонних територій Польщі-Білорусі-України» в рам­ках програми транскордонного співробітництва «Польща-Бі­ло­ру­сь-Україна» на 2007-2013 роки» (придбання техніки). Для пок­ращення безпеки руху дороги се­лища будуть обслуговувати потужний новенький самоскид МАЗ білоруського вироб­ницт­ва вартістю 1 млн. 139 тис. 850 грн., автомобіль «Фолькс­ва­ген-Крафтер» вартістю 1 млн. 730 тис. грн. та снігоочисний пристрій вар­тістю 406 тис. грн.

Нагадаємо читачам, що за цією ж європейською програ­мою влітку КП «Будинкоуп­рав­ління» отримало підмітальну ма­шину вартістю 344 тис. грн. та екскаватор-навантажувач вар­тістю 693 тис. грн.

Найближчим часом се­лищ­на рада чекає на поставку чер­го­вої дорожньої техніки – при­чіпного грейдера та піско­со­ле­роз­кидача, а також на аналіз без­пеки дорожнього руху в Ша­­­цькому районі.

Тож тепер, будемо сподіва­тися, після завершення європ­роекту Шацька селищна рада буде достатньо забезпечена до­рожньою технікою, а комуна­льники зможуть більш опера­тивно та ефективно реагувати на зимові погодні перепади та вчасно розчищати сніг, роз­ки­дати пісок та сольову суміш на до­рогах та тротуарах, грейде­ру­вати вулиці, не чекаючи тех­ніки дорожників.

Цього тижня в Шацьку від­булася прес-конференція, де об­говорювалися підсумки прое­кту. Про це читайте у нас­туп­ному но­мері газети.

Віта ШЕПЕЛЯ.