Головна Стисло Шацьк – чемпіон району

Шацьк – чемпіон району

4115

І хоч «золотого» матчу в рамках чемпіонату району не відбулося, футбол в Шацьку на Покрову 14 жовтня таки був. Замість неприбувшої на цей поєдинок (з невідомих причин) команди Піщі, її замінив колектив із с. Мельники – володар кубка району з цього виду спорту. Вийшов такий собі товариський матч між Шацьком та Мельниками, а по суті легкий спаринг за майбутній суперкубок, який має відбутися навесні наступного року. Тому, дякуючи мельниківцям, численні глядачі на селищному стадіоні змогли хоч так насолодитися грою мільйонів. Шачани перемогли в цьому матчі з рахунком 6:2 (Мельники грали без ряду основних своїх гравців).
А Піща вкрала у своїх вболівальників захоплюючий поєдинок, я в цьому не сумніваюся. Їх приїхало до Шацька того святкового дня напевно чимало б.

Після зіграного матчу відбулося урочисте нагородження чемпіона та призерів першості. Його провели голова Федерації футболу Шацького району Володимир Найда та директор Шацької ДЮСШ Сергій Стаднік. Медалі за третє місце було вручено мельниківцям, другу сходинку посіли футболісти Піщі, а шачани отримали комплект «золотих» медалей та солідний кубок.

Віктор ГРИЦЮК