Головна Свято Свято подяки захисникам України і насолода барвами осені

Свято подяки захисникам України і насолода барвами осені

3341

День Покрови Пресвятої Богородиці приходить до нас з величними патріотичними святами, які відгукуються в серці кожного українця славними подіями історії України. Козаки, Українська повстанська армія, учасники бойових дій на Сході України – саме їх, захисників, вшановували цього дня на заходах у школах, Будинках культури і державних установах.

Поєднавши знакові події в історії держави з духовними, мужнє – з прекрасним, історію – з майбутнім, творчі педагоги з ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк та дитсадка №2 смт Шацьк організували яскраве свято осені під знаком любові до України.

17 жовтня директор Шацького МБК Ніна Вирович гостинно відчинила двері Будинку культури школярам, вихованцям дитсадка, їхнім батькам і численним глядачам. В залі була розгорнута виставка квітів та осінніх композицій, які підготували працівники Будинку культури, зокрема художній керівник Тетяна Гаврось, і школи. Чого тут тільки не було: гарбузи в перуках і кашкетах, букет із жолудів, герої мультфільму «Смішарики», зроблені з овочів, лісові галявини, багатство фруктів, квітів і навіть солодкої здоби.

Концертна програма була багатою на позитивні емоції, бо юні учасники, одягнуті у вишиванки, викладалися на повну, виконуючи танцювальні та вокальні номери, читаючи вірші і гуморески. Готували діток до виступів Оксана Мелюх, педагог-організатор ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк, та Тетяна Мелюх, музичний керівник школи і дошкільного навчального закладу №2. Заспівав для гостей і славнозвісний народний ансамбль «Молодички» (керівник Ніна Вирович), виконав пісню «Маріє, ти наша надія» дует у складі Тетяни Мелюх і Надії Козак.

На святі був присутній Шацький селищний голова Сергій Віннічук, який подякував організаторам та учасникам за гарний захід та оголосив їм подяки.

Мирослава ЦЮП’ЯХ