Головна Стисло Співробітники Ягодинської митниці затримали контрабанду товару вартістю майже 1,3 мільйона гривень

Співробітники Ягодинської митниці затримали контрабанду товару вартістю майже 1,3 мільйона гривень

3543

Громадянка України вирішила приховати від працівників митниці походження шин для легкових авто, які незаконним шляхом мала намір перевезти через митний пост «Ягодин».  Реальна вартість вантажу становить майже 1,3 мільйона гривень, – інформує Ягодинська митниця.

Як стало відомо, для проведення митного контролю товару, водій вантажного автомобіля марки «МАН», надав посадовим особам Ягодинської митниці Міндоходів товаросупровідні документи, згідно яких він переміщує товар «шини пневматичні, нові, гумові для легкових автомобілів, зимові» виробництва Китайської Народної Республіки в кількості 1292 штук, загальною вагою майже 15 тонн та вартістю 7,4 тисячі доларів США.

Однак, під час митного огляду  товару, фахівці митниці встановили, що зимових шин виробництва Китаю  марки «KUMNO» в автомобілі лише 104 штук, решта шин виявились виробництва Німеччини, США, Кореї та Японії провідних торгівельних марок «Continental», «General», «NITTO»  та «TOYO». Окрім того, посадовими особами митниці було встановлено, що загальна вага товару складає 16 тонн.

Таким чином, громадянка України, в особі директора українського підприємства, вчинила дії спрямовані на незаконне ввезення на митну територію України товару з приховуванням від митного контролю шляхом подання органу доходів і зборів документів, що містять неправдиві відомості для визначення митної вартості товару, щодо ваги товару та країни походження.