Головна Стисло У Шацьку запрацювало відеоспостереження

У Шацьку запрацювало відеоспостереження

6608

Про встановлення камер відеоспостереження в районному центрі вперше заговорили ще декілька років тому. Проте особливо це питання стає актуальним з настанням літнього сезону відпочинку. До вирішення цієї проблеми долучилась Шацька селищна рада, яка у липні минулого року за активної участі тодішнього голови Сергія Віннічука (нині покійного) прийняла Програму профілактики правопорушень Шацької селищної ради на 2017-2020 роки, розроблену та подану Шацьким відділенням поліції. Відповідно до цієї програми передбачалося закупити камери відеоспостереження. Як розповіла в.о. Шацького селищного голови, секретар Людмила Цевух, на реалізацію програми передбачено з бюджету громади 150 тис. грн. Тендер на закупівлю камер, їх встановлення та обслуговування виграла місцева фірма «Security house».

Поки закуплено сім камер відеоспостереження та програмне забезпечення до них, з яких шість уже запрацювали. Охоронна фірма «Security house» встановила їх в центрі Шацька, у сквері, на в’їздах в селище та ви-вела їх на центральний пульт Шацького відділення поліції.
– Повністю кошти ще не використали. Побачимо, як будуть працювати встановлені камери, а потім будемо докуповувати решту та встановлювати їх у найбільш «проблемних» громадських місцях та дорогах, – розповіла Люд-мила Цевух.

У Шацькому відділенні поліції також задоволені, що в селищній раді відгукнулися на їхню пропозицію та виділили кошти на закупівлю камер. Кажуть, самі камери – хороші, а зображення – якісне.

– Влітку у сезон відпочинку в Шацький район їде чимало відпочивальників, збільшується кількість потоку автотранспорту, відповідно – різних злочинів та ДТП. Система відеонагляду допоможе поліції вчасно реагувати на різні порушення, в тому числі й ситуацію на дорогах, оперативніше розкривати злочини. Сподіваємося також, що у Світязькій сільській раді також подбають про безпеку своїх громадян та відпочивальників, і долучаться до встановлення системи відеонагляду, – коментує начальник Шацького відділення поліції Андрій Семенюк.
Окрім того, начальник поліції особисто щиро дякує депутатському корпусу селищної ради, Людмилі Цевух, заступнику селищного голови з питань виконавчого органу влади Віталію Яльницькому за співпрацю та допомогу.

Нагадаю, раніше за кошти селищної ради для працівників Шацького відділення поліції закупили нагрудні камери для патрульних та відеореєстратори для поліцейських авто.

Віта ШЕПЕЛЯ