Головна Освіта Із золотисто-срібним блиском пройшли випускні бали в Шацькому районі

Із золотисто-срібним блиском пройшли випускні бали в Шацькому районі

4182

Ось і пройшли випускні бали! Останнє шкільне свято для учнів, бо сьогодні вони вже самостійні люди, не залежні від уроків і вчителів, бо школа позаду, але всі думки зв’язані з нею, бо ж у ній прожито 10-12 років життя. Хіба вона може забутись – школа? Ще довго ходитиме думка про неї за кожним, хто цього літа вийшов з неї у самостійне життя, ще вранці прокидатиметься з трепетом, що запізнився на урок чи чогось не вивчив, а згодом все перестане бути таким яскравим, вражаючим, але не забудеться ніколи!

Всього в цьому році в Шацькому районі закінчили 11 клас 98 учнів. Серед випускників району нараховується 7 медалістів – 2 золотих, 5 – срібних. У цьому матеріалі наші читачі зможуть ближче познайомитися з ними.
«Золотий» дует Шацької школи-гімназії ЛИСА Еліза Андріївна – золота медалістка школи. Має глибокі та міцні знання з усіх предметів. Всебічно розвинена дівчина, учасник обласних олімпіад з іноземної мови (англійська). Учасник районних олімпіад з української мови та літератури, а також з іноземної мови (англійська). Товариська, комунікабельна, цілеспрямована, впевнена у собі. ЗНО з математики здала на найвищий бал – 12.

КУРЧАК Богдана Вікторівна – золота медалістка. За час навчання проявила себе здібною ученицею. З усіх навчальних предметів має високий рівень знань. До навчання ставиться сумлінно. Учениця мала здібності до предметів суспільного гуманітарного напрямку. Брала участь у районних та обласних олімпіадах. Здобула перші місця в олімпіадах ІІ етапу з географії та фізики. ЗНО з української мови здала на найвищий бал – 12. Комунікабельна, цілеспрямована, чесна, справедлива. Завжди готова прийти на допомогу.

Три учениці Світязької школи – срібні медалістки
ОЗИМОК Ангеліна Анатоліївна – творча, артистична, наполеглива і старанна учениця. Переможець І-го та ІІІ-го етапів мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. Переможець – І-го, призер – ІІ-го та учасник ІІІ-го етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури. Переможець І-го та призер ІІ-го етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови, математики, біології та економіки.
Як і кожен випускник, хоче стати студенткою вишу, здобути хорошу освіту. Обожнює музику, спорт, подорожі, а найбільше любить читати. Любов до книг стала стимулом для написання віршів і нарисів. Сподівається, що і в подальшому література залишиться найбільшим захопленням в її житті. В майбутньому мріє видати власну книгу.

ДОБРОВОЛЬСЬКА Дарина Вікторівна – старанно і наполегливо працювала протягом усіх років навчання. Має високий рівень знань. Переможець І-го та ІІ-го, а також учасник ІІІ-го етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології та хімії. Переможець І-го і призер ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії. Постійно працює над самовдосконаленням, розширенням кругозору, має різноманітні інтереси. Товариська, завжди готова прийти на допомогу, вміє досягати поставленої мети.

КАРАСЮК Вікторія Сергіївна – незмінна староста класу. Відповідальна, енергійна, розсудлива, має лідерські якості. Переможець І-го та ІІ-го, учасник ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики і хімії. Переможець І-го і призер ІІ-го етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства. На даний час має намір зробити правильний вибір професії. Не боїться труднощів і з нетерпінням чекає студентського життя.

Прип’ятська «срібна» зіронька
ДУДАРЧУК Мар’яна Сергіївна – випускниця Прип’ятської ЗОШ І-ІІІ ст. має високий рівень знань з усіх предметів. Завдяки наполегливості та старанням, роки навчання увінчалися високою нагородою – срібною медаллю. Творча, обдарована дівчина. Вона гарно співає, декламує, малює. Займала призові місця в районних конкурсах з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Призер шкільних та районних олімпіад з правознавства, географії, іноземної мови та астрономії.
Постійно працює над самовдосконаленням, має різносторонні інтереси, впевнена в собі, вміє досягати поставлених завдань. Комунікабельна, цілеспрямована, завжди готова прийти на допомогу.

У Ростанській школі гордяться своєю «срібною» випускницею
МЕГЕЛЬ Сніжана Петрівна – срібна медалістка із Ростані. За час навчання зарекомендувала себе як учениця, яка завжди прагне розвиватися, навчатися, пізнавати світ і як доказ цього – відмінниця з першого по одинадцятий клас. Сніжана постійно брала участь в районних олімпіадах і неодноразово ставала переможницею. Впродовж кількох років незмінний голова учнівської ради школи. Активна учасниця різноманітних творчих та спортивних конкурсів. Енергійна, доброзичлива, товариська, завжди усміхнена. Її жага до життя захоплює усіх навколо. Користується авторитетом у друзів та однолітків.