Головна Стисло В епіцентрі людських проблем

В епіцентрі людських проблем

4088

Під час чергового виїзного прийому на території Пульмівської сільської ради голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець мав змогу поспілкуватись із сільськими жителями, вислухати їх звернення і пропозиції та допомогти у вирішенні тих чи інших проблем місцевої громади.

Василь Голядинець спільно з сільським головою Русланом Кушніром оглянули об’єкти соціальної, освітньо-культурної та медичної сфер.
У селі Залісся громадяни скаржилися на невисокі пенсії та низькі доплати до них, відсутність вуличного освітлення села та забезпечення електрифікацією нового житлового масиву, зокрема вулиці Молодіжної. Чимало було звернень з особистих питань.

Жителі села Вільшанка занепокоєні тим, що переробні підприємства з 1 січня 2018 року більше не зможуть купувати молоко ІІ сорту, яке збирали у домогосподарствах, адже це – їхній основний заробіток. Також вони порушили питання про відсутність маршрутного перевезення.

Фельдшер місцевого фельдшерсько-акушерського пункту Оксана Цірута звернулася до голови райдержадміністрації з проханням виділити кошти на ремонт приміщення, в якому знаходиться медична установа.
У селі Пульмо Василь Володимирович оглянув котельню Будинку культури, де того ж дня почав функціонувати котел. Сільська рада провела реконструкцію системи опалення, яка обігріватиме кабінети ради та бібліотеки.

Під час спілкування з директором, вчителями та дітьми місцевого навчального закладу голова райдержадміністрації поцікавився станом підготовки та відзначення новорічних свят.
Працівники місцевої амбулаторії озвучили проблеми електропостачання, повної відсутності ремонту, оснащення та обладнання кабінетів першої невідкладної допомоги.

Голова РДА надав рекомендації та поради, як вирішити певні питання. Окрім того, він пропонував не втрачати час та об’єднуватися в одну велику громаду: «Об’єднана територіальна громада – це створення єдиної громади, нової перспективи для нашої держави загалом. Цей крок дасть можливість посилити місцеве самоврядування і провести великі системні зміни. При цьому відчутно покращиться якість життя у кожному населеному пункті».

Прес-служба Шацької РДА