Головна Освіта Вихованці «Казочки» з смт. Шацьк змагалися, хто сильніший та спритніший

Вихованці «Казочки» з смт. Шацьк змагалися, хто сильніший та спритніший

3093

Заняття спортом – це основа здорового способу життя для кожної людини. Цього навчають у дошкільному навчальному закладі №1 «Росинка» смт Шацьк.

Минулого тижня у старшій групі «Казочка» методистом відділу освіти, молоді та спорту Шацької РДА, вихователем групи Галиною Янчук та музичним керівником Світланою Корінь було проведено спортивне свято. Змагалися у спритності та швидкості дві команди: дівчаток, які обрали для себе назву «Ква-кваші», та хлопчиків – «Бедрики». Спочатку команди привітали глядачів рухливим спортивним танком, потім показали домашнє завдання, де дівчатка танцювали з обручами, хлопчики – з палицями.

Далі між командами розгорівся справжній двобій за перемогу, де у спортивних змаганнях, в яких діти скакали, повзали, перетягували канат, виходили переможцями то «Ква-кваші», то «Бедрики». У підсумку журі у складі Людмили Науміч, завідуючої дошкільного навчального закладу, Лариси Сиротюк, виховательки закладу, та Людмили Бегези, представника батьківського комітету, так і не визначили переможців, бо команди були однаково сильними. Учасникам обох команд Людмила Науміч вручила солодкі медалі переможців, побажавши діткам рости здоровими та кмітливими.

Разом з тим Людмила Науміч та вихователі висловлюють щиру вдячність батькам, які допомогли придбати такий необхідний спортивний інвентар для занять з дітками. А вже після нового року спортивна кімната поповниться ще й шведською стінкою, яку також допомогли закупити батьки вихованців та спонсори.

Віта ШЕПЕЛЯ