Головна Стисло В Шацьку хочуть реконструювать дитячий майданчик

В Шацьку хочуть реконструювать дитячий майданчик

5320

Декілька років тому громад­ська організація та активні жи­телі селища Шацьк облаштували дитячий майданчик біля цер­кви Різдва Богородиці. Він став тим місцем, де діти залюбки гра­лися та проводили свій вільний час.

Але з роками дерев’яні кон­струкції стали псуватися, та й зухвале ставлення деяких людей до громадського майна бажало б бути кращим.

Зрештою, як розповідає вико­нуюча обов’язки голови Шацької селищної ради Людмила Цевух, в селищній раді порушили пи­тання реконструкції цього май­дан­чика. Написали проект та подали на участь у конкурсі про­ектів з озеленення тери­торій, який оголосили у Волин­ському обласному управлінні лісового та мисливського господар­ст­ва. Автори проекту – Шацька селищна рада, Андрій Си­чук, проектний менеджер Ша­цької селищної ради, Ольга Бражник, викладач, та підпри­ємець Віталій Корне­люк (зро­бив візуалізацію проекту).

Якщо проект виграє у кон­курсі, то за ці кошти озеленять територію, а решту об’єктів (до­ріжку, освітлення, поле) будуть облаштовувати за кошти се­лищ­ної ради та спонсорів. Якщо проект не пройде в конкурсі – будуть робити силами Шацької селищної ради.

Поки що на сайті Шацької селищної ради можна подиви­тися фото приблизної візуалі­зації того, що могло б бути роз­міщене на дитячому майдан­чику.

Ольга ГОРДІЙ