Головна Стисло Піклуємось про дитяче здоров’я

Піклуємось про дитяче здоров’я

3205

Якісна та доступна освіта для кожної дитини у нашій державі залишається першочерговим завданням Президента України Віктора Януковича в освітній галузі. Турбота про здоров’я дітей, створення комфортних умов для їх навчання, особливо у школах сільської місцевості – такою є урядова політика на місцях.

Волинь одна з перших в державі почала облаштовувати теплі санітарні кімнати та внутрішні санвузли у тих школах, де ніколи таких умов не було. Питання облаштування внутрішніх санітарних кімнат у школах району – на особливому контролі у голови облдержадміністрації Бориса Клімчука та голови райдержадміністрації Володимира Найди. Це питання неодноразово піднімалось на нарадах, колегіях обласного та районного рівнів, видано також відповідні доручення.

3 вересня 2013 року начальник відділу освіти райдержадміністрації Анатолій Павлей спільно з працівниками відділу відвідав ряд шкіл району з метою контролю за санітарно-гігієнічним станом приміщень. З 18 шкіл району 6 шкіл (Шацька, Світязька, Пульмівська, Мельниківська, Ростанська І-ІІІ ст., Світязько-Смолярська І-ІІ ст.) мають внутрішні санвузли. Завершуються роботи по влаштуванню внутрішнього санвузла в Грабівській ЗОШ І-ІІ ст. До початку нового навчального року проведено утеплення зовнішніх туалетів по решті навчальних закладів району. У двох школах району (І-ІІІ ст. смт Шацьк і с. Пульмо) наявні душові при спортивних залах, а три школи району (І-ІІІ ст. смт Шацьк, сіл Пульмо, Ростань) мають кімнати гігієни  дівчаток. 

Олена Гуж, завідувач сектору інформаційної
діяльності та комунікацій з громадськістю РДА.