Головна Свято Першовересень у Пульмі

Першовересень у Пульмі

2800

Першого вересня о дев’ятій годині ранку учні, вчителі, батьки, гості, громадськість села зібралися на шкільному подвір’ї Пульмівської ЗОШ І-ІІІ ст. з нагоди великого свята – Дня знань. Настрій у всіх був піднесений, адже це дійсно свято – свято зустрічі зі школою, своїми вчителями та однокласниками.

З вітальним словом до присутніх звернулися в.о. директора школи Валентина Куран. Від імені гостей виступили завідуючий фінвідділу Шацької райдержадміністрації Олександр Бебко та секретар Пульмівської сільської ради Світлана Куць.

Здоров’я, успіхів у навчанні, зразкової поведінки побажали учням вчителька-пенсіонерка Галина Войтович.

 На лінійці були присутні ті учні, для кого цей день не просто свято, а свято величне. Це учні першого класу. Вони так майстерно декламували вірші, що всі присутні були приємно вражені. Від імені батьків першого класу виступила Оксана Дрозд, а з напутнім словом до першокласників звернулась їхня перша вчителька Людмила Занюк.

Для когось цей рік буде останнім і вирішальним, він покладе межу між дитинством, шкільними ранками і дорослим життям. Це – одинадцятикласники, на яких всі присутні дивилися з гордістю, тому що вони були у вишиванках – справжні українці.

Після лінійки всі учні, вчителі та батьки вирушили на святковий молебень до церкви, який звершував настоятель Свято-Миколаївського храму отець Олександр. Після молебню священик вручив подарунки – ікони – колишньому директору школи Ніні Петрині та колишньому заступнику з навчальної роботи Лідії Петрині, яка вже багато років співає у церковному хорі. Отець Олександр подякував їм за плідну працю, мудрість, взаєморозуміння. Такі ж подарунки отримали в.о. директора школи Валентина Куран, заступник з виховної роботи Оксана Занюк, та психолог Людмила Положевець.

Отець Олександр подякував Олександру Бебку за те, що є активним учасником церковного хору, і подарував йому ікону святого Миколая.

Потім всі присутні підійшли до ікони Божої Матері, вклонилися і попросили здоров’я і захисту.

Я думаю, що тільки тісна співпраця дирекції школи, вчителів, учнів, батьків, представників влади села, сільського священика стане основою для навчання та виховання молодого покоління пульмівчан.

Лілія КОТ,
педагог-організатор Пульмівської ЗОШ І-ІІІ ст.