Головна Культура Акція до Дня вишиванки відбулася на Театральному майдані міста Луцька

Акція до Дня вишиванки відбулася на Театральному майдані міста Луцька

1348

У День вишиванки, що відзначається в Україні щороку 19 травня, департамент культури міської ради та Палац культури м.Луцька організували на Театральному майдані акцію «Вишиванка- духовна броня Українців».

Захід розпочався показом вишиванок з особистої колекції Олени Козачук, заслуженого працівника культури України, керівника зразкового аматорського ансамблю танцю «Волиняночка». Традиційне національне вбрання майстерно демонстрували учасники ансамблів танцю «Волиняночка» та «Волинянка».

 

Вірш про вишиванку, що є оберегом для кожного українця та нашої країни, емоційно читала маленька харків’янка, яка перебуває у Луцьку у зв’язку з воєнними діями.

Учасники арттерапевтичного центру, що діє у Палаці культури, продемонстрували витинані розмальовані вишиванки, які виготовили спеціально до Дня вишиванки.

 

Звучали під час заходу слова подяки та підтримки нашим захисникам, слова упевненості у тім, що наша Перемога близько і наступний День вишиванки відзначатимемо масштабніше та яскравіше.

 
 

Завершилася акція хореографічною композицією «Україна є! Україна буде!» у виконанні учасників хореографічних колективів Палацу культури.

 
 

Участь у заході взяли заступник міського голови Ірина Чебелюк та директор департаменту культури міської ради Тетяна Гнатів. Вітаючи з Днем вишиванки, Ірина Чебелюк акцентувала на надзвичайній місії, що випала на долю сучасного покоління – зберегти, плекати й розвивати національні традиції, серед яких – вишиванка, що є оберегом української ментальності, символом нашої свободи та незламності.

 

Слава Україні! Героям Слава!