Головна Сільське господарство Часи змінюються – їх цінності ні: на Волині активно працює сучасне фермерське...

Часи змінюються – їх цінності ні: на Волині активно працює сучасне фермерське господарство

9471
земля

На Волині працює сучасне фермерське господарство з органічного виробництва молока та молочної продукції. Підприємство уже більш як десятиліття постачає на український ринок органічну продукцію. Особливим попитом користується молочна продукція.

Сільськогосподарське підприємство проводить свою діяльність у двох основних напрямках: молочне тваринництво та рослинництво.

Підприємство має сертифікат «Органік стандарт». Адже завдяки впровадженню на підприємстві сучасних технологій та суворому контролю на всіх етапах, виробники досягнули найвищих показників якості та смаку продукції, яка користується великим попитом.

На підприємстві ланцюг у створенні органічного продукту починається у полі, де вирощують зерно для корму тваринам і на продаж. На 960 гектарах ростуть різні зернові культури: жито, пшениця, ячмінь, кукурудза, овес, гречка, а також бобові – вика і горох.

Для утримання великої рогатої худоби на підприємстві обладнано корівники з боксовим утриманням та глибокою підстилкою й окремий телятник. Є також сучасний доїльний зал без доступу повітря й людських рук. Свіже молоко автоматизовано переливають, охолоджують і перевозять на перероблювання. Показники якості постійно перевіряються у власній спеціалізованій лабораторії.

Серед широкого асортименту, які пропонує виробництво – шість видів твердих і розсільних сирів, натуральний йогурт та йогурт смаковий із сезонними ягодами, солодковершкове масло, кефір, сир м’який, пастеризоване молоко різної жирності і сироватка.

Окрім того, підприємство займається й виробництвом гречаної крупи, меду.

Днями начальник управління агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Юрій Горбенко відвідав підприємство та ознайомився з його роботою.

Важливо, що всупереч воєнному стану та перешкодам, які принесла війна підприємство продовжує повноцінно працювати з дотриманням найсуворіших міжнародних органічних стандартів та є прикладом успішного розвитку підприємства, що постачає якісну, абсолютно натуральну та безпечну продукцію.

Інформацію підготовлено за матеріалами управління агропромислового розвитку ОДА