Головна Культура Волинянину Анатолію Понікарчуку присуджено Державну премію в галузі науки і техніки

Волинянину Анатолію Понікарчуку присуджено Державну премію в галузі науки і техніки

1205

Директору товариства з обмеженою відповідальністю «Волинь-Кальвіс»Анатолію Понікарчуку Указом Президента України Володимира Зеленського присуджено Державну премію в галузі науки і техніки.

Такою високою нагородою відзначено роботу«Технології та обладнання для виробництва і споживання альтернативних видів палива». Очолюване Анатолієм Понікарчуком підприємство тривалий час займається питаннями енергозбереження і має значні здобутки.
ТОВ неодноразово ставало переможцем конкурсів «Кращі товари та послуги Волині», «Людина року Волинського краю у номінації «Товаровиробник року промислового комплексу», «Лідер галузі» у номінації «Виробництво радіаторів та котлів центрального опалення» та інших. Високо оцінені досягнення колективу на виставках – міжнародній спеціалізованій «АкваТемп» , «Енергозбереження», під час загальнодержавної виставкової акції «Барвиста Україна» тощо.

«Волинь-Кальвіс»впевнено почувається на ринку виробників продукції енергозберігаючої опалювальної техніки. Сьогодні в асортименті підприємства – майже 50 видів твердопаливних котлів різних модифікацій та потужностей.
Джерело