Головна Культура Ковельський “Барвінок” зачарував поляків українськими танцями

Ковельський “Барвінок” зачарував поляків українськими танцями

1536

Наш знаний дитячий танцювальний колектив “Барвінок” нещодавно повернувся з польського міста Гожув-Великопольський, де перебував вдруге у рамках програми польсько-українського молодіжного обміну.

Цьогоріч для “Барвінчат” господарі підготували цікаві забави, пізнавальні подорожі, діти мали зустріч з Президентом міста та порадували мешканців своїми виступами під час фестивалю “Східна сторона регіону на заході Польщі”.

“Наші танцюючі, прекрасні діти з Ковеля. Вісім днів вони перебували у нас. Це був час, сповнений танців, сміху та спілкування. Гурт прикрасив своїм виступом наші концерти. Сподіваємося, що ви приєднаєтесь до нас наступного року. Ви тільки подивіться, які вони гарні, а як вони танцюють “, – написали на своїй сторінці у Фейсбук організатори фестивалю.

У ансамблі займається понад 300 дітей у дев’яти різновікових групах. В репертуарі колективу є майже 50 хореографічних композицій. Цьогоріч “Барвінок” запрошує у свою сім’ю діток від п’яти до десяти років.

Сьогодні, 1 вересня, “Барвінок” відзначає свій 49-й день народження. Ось над ким час невладний. Неймовірні, обдаровані, запальні, креативні – справжня гордість міста.

 

 

Вітаємо наших юних талантів, незмінного керівника, заслуженого працівника культури України Любов Ризванюк, хореографів Марію Солоп, Тетяну Гулечко та Сергія Панюса.

Спасибі за неймовірну любов до українського танцю, за те, що ви даруєте його світові і прославляєте наш рідний Ковель.

 

Фото зі сторінки у Фейсбук Катажини Мічал