Головна Листи У Ковелі дієво працює програма “Зелене місто”

У Ковелі дієво працює програма “Зелене місто”

942

Нещодавно на набережній розмістили кашпо з різнокольоровими сульфініями. Це додало ще більшої привабливості улюбленому місцю відпочинку ковельчан. Тут також квітнуть чорнобривці, соняшники, кущі гібіскусів.

Сергій Кривошеїн – рибалка з багаторічним стажем. Уже майже 40 років він приходить на водосховище. Каже, що тут все змінилось на ліпше. Завжди багато гуляє мам з дітками, молоді. І йому з колегами стало затишніше посидіти з вудочкою. А квіти зараз у Ковелі, за його спостереженнями, не лише прикрашають набережну, але й центральну частину міста.

Ранок на набережній для кожного свій. Хтось сюди приходить за красивим сходом сонця, хтось на пробіжку, інші, аби зробити особливий знімок. Оля та Ірина саме це місце вибрали для фотосесії. Ліза, яка живе у центрі, на набережній тренується і читає свої улюблені книжки. Майже щодня уже кілька років поспіль тут займаються спортом і милуються краєвидами Маргарита, Аделіна, Версалія.

У кожного свої історії, враження, але всі відзначають, що ця територія змінилась і сюди хочеться приходити. Тут доглянуто, чисто, красиво.

І не лише природа подбала про райський куточок у Ковелі. Чимало для цього зроблено людьми. Дієво цьогоріч працюють місцеві програми — розвитку парків та “Зелене місто”. У них передбачені кошти бюджету громади на озеленення. Це дозволило у ковельських парках, центральній частині міста, на набережній зробити клумби більш різноманітними. Їх дизайн розробляє  колектив КП “Ковельські парки”. Вони і доглядають квіткові насадження.

Тож давайте берегти це все. Нехай  краса приносить всім радість. Будьмо господарями у власному місті.