Головна Культура Насичені творчі вихідні відбулись у Луцьку

Насичені творчі вихідні відбулись у Луцьку

691

22-23 липня 2023 року до Луцька завітали актори з Полтавського академічного обласного театру ляльок аби подарувати найменшим мешканцям громади сенсорно-інтерактивну виставу «На хвилі».

 
 

Загалом в рамках проєкту було проведено п’ять вистав. На покази кожної вистави були запрошені діти вразливих категорій із Луцької громади: діти з інвалідністю, внутрішньо переміщених сімей, діти військовослужбовців. Загалом п’єсу полтавського театру побачили близько 120 дітей Луцької міської територіальної громади.

 

Особливістю даних вистав є їх сенсорно-інтерактивний напрям, який дозволяє глядачам разом з акторами відтворювати театральну постановку.

Протягом всього театрального дійства учасники разом з акторами змогли зануритись в багатогранний морський світ, відволіктись від проблем буденності та розслабитись під заспокійливі звуки барабана.  Також, у пошуках жовтого каченяти юні учасники пірнали на морське дно та стали частиною цікавих пригод: познайомились із дивовижними мешканцями морів, знайшли дорогоцінні перлини та потрапили у справжній шторм.

 

Для маленьких поціновувачів творчості знаменитої дитячої письменниці, драматургині та режисерки Юліти Ран справжнім сюрпризом стала презентація  її нової книги «Дзеркало бажань» в нашому рідному місті.

На творчій зустрічі кожен учасник мав змогу особисто поспілкуватись з улюбленою письменницею, послухати уривки з її нової книги та отримати відповіді на всі свої питання. Після презентації усі учасники та учасниці взяли участь у творчому майстер-класі із виготовлення «магічного дзеркала». По завершенню заходу кожен отримав у подарунок книгу з автографом письменниці.

 

Організатори проєкту в рамках якого відбулась серія унікальних сенсорних вистав Полтавського театру та презентація книжок Юліти Ран:
Луцька міська рада, Благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці «Тільки разом», громадська організація «Жива лялька».

 

Департамент  молоді та спорту міської ради