Головна Військо Луцький міський голова Ігор Поліщук вручив рідним загиблих захисників посмертні нагороди

Луцький міський голова Ігор Поліщук вручив рідним загиблих захисників посмертні нагороди

634

Луцький міський голова Ігор Поліщук та заступник начальника Луцького ОМТЦК та СП Олександр Фурман вручили рідним загиблих захисників України Михайла Дарчича, Віталія Котельнікова, Олексія Мельничука та Віталія Степанишева їхні посмертні нагороди.

 
 

Ігор Поліщук подякував рідним загиблих військовослужбовців за те, що вони постійно підтримували та допомагали їм, а матерям – що виховали справжніх Героїв та патріотів.

“Саме завдяки їхній жертві, сьогодні у нашому місті немає такої розрухи і таких жахів, які є в деяких інших містах на сході та півдні України. У нашому місті, завдяки їм, діти ходять у школи та садочки, дорослі — на роботу. Відносно мирне життя продовжується”, – зазначив він.

 
 

“Бажаю, щоб ці нагороди завжди були для вас згадкою про велике серце, велику любов до України, велику мужність та героїзм ваших рідних”, – наголосив міський голова Ігор Поліщук.

 
 

Старшого сержанта Михайла Дарчича, солдатів Юрія Масевича та Олексія Мельничука, а також сержанта Віталія Степанишева нагороджено орденами “За мужність” III ступеня (посмертно). Нагороди отримали дружини та діти загиблих Героїв.

Вічна пам’ять загиблим Героям!

Співчуття, повага та шана їхнім рідним!

 

Управління інформаційної роботи міської ради

(777904, 777946, 777937, 724727)