Головна Культура Ніна Вирович – заслужений працівник культури України

Ніна Вирович – заслужений працівник культури України

2216

Указом Президента України від 7 березня 2018 року державною нагородою України з нагоди Міжнародного жіночого дня відзначено Вирович Ніну Федорівну, директора Шацького міського Будинку культури, керівника народного ансамблю «Молодички».

В Указі за підписом Президента йдеться: «За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю постановляю: «Присвоїти почесне звання «Заслужений працівник культури України» Вирович Ніні Федорівні, директорові Шацького міського будинку культури».

Ніна Вирович – це працівник культури від Бога. Вона не просто живе піснею, а буквально одержима нею. Народний ансамбль «Молодички», керівником якого є Ніна Федорівна, вже 35 років радує українського і закордонного глядача народними і сучасними піснями, яких в репертуарі ансамблю – декілька сотень. Відроджує забуте, створює нове і розширює коло шанувальників української пісні. Одночасно є режисером, сценаристом, костюмером, спонсором, сама пише пісні. За власний кошт і власним транспортом возить колектив на гастролі, оздоблює візерунками сценічні костюми, вирішує поточні проблеми.

Бойовому духу Ніни Вирович позаздрить будь-хто, бо з усіх форс-мажорних ситуацій вона завжди виходить переможцем. За 35 років співати доводилося і українському Президенту Віктору Ющенку, і на польській митниці, на кораблях і у військових частинах, в зоні проведення АТО – українським бійцям, біля зруйнованої буревієм сцени і на кращих майданчиках України й Польщі.

Колектив «Молодчики» завдяки старанням Ніни Вирович неодноразово був переможцем та лауреатом обласних, республіканських та міжнародних фестивалів і конкурсів.

Те, чого вдалося досягнути, є, зі слів Ніни Федорівни, результатом багаторічної клопіткої праці і великої любові до пісні. Саме творчість дає їй енергію для життя, сили на кожен день, дарує свіжі ідеї та натхнення, спрямовує до нових перемог.

Мирослава ЦЮП’ЯХ