Головна Свято Берегиням роду людського

Берегиням роду людського

3200

В актовому залі Шацького лісового коледжу напередодні Міжнародного дня прав жінок та миру зібралися представниці прекрасної половини людства Шацького району на урочисте зібрання. Щирі усмішки, насичена концертна програма, вітання та квіти додавали весняного та святкового настрою жіночій половині людства. Зі сцени вітали представниць прекрасної статі голова Шацької РДА Василь Голядинець та голова Шацької районної ради Сергій Карпук.

«Сьогодні я проїхався по установах та організаціях району та вітав жінок з 8-м Березня. І скрізь, де не бував, бачив, що переважно в них працюють жінки. Адже там, де є жінка, є порядок, є любов, справедливість, є результати роботи», – відзначив голова РДА. Свої вітання матерям, дружинам, сестрам та донькам, які роблять життя людства кращим та розмаїтим, адресував Сергій Карпук. Керівники району після словесних привітань вручили почесні відзнаки – грамоти Шацької РДА та Шацької районної ради, а також квіти кращим працівницям установ та організацій Шацького району.

До вітань долучились директор Шацького лісового коледжу Ігор Жмурко, з рук якого почесні грамоти коледжу та квіти отримали викладачки та працівниці навчального закладу (до речі, Ігор Васильович оголосив, що з нагоди свята працівниці Шацького лісового коледжу, які отримали нагороди, будуть премійовані в розмірі посадового окладу).

Вітав зі сцени коледжу жіноцтво району заступник Шацького селищного голови з питань виконавчого органу влади Віталій Яльницький. Він вручив грамоти Шацької селищної ради та квіти у подарунок працівницям установ Шацької селищної ради.

Додав святкового настрою жінкам концерт, підготовлений працівниками культури району. Звучали пісні у виконанні Катерини Хвисючик, Світлани Постернак, Максима Веремчука, Марії Шпак, колективу «Горлиця» Шацького РБК, народного ансамблю народних інструментів «Веретено», дитячого колективу «Барвінок» Шацького РБК (керівник Ольга Гайова). Танцювали дитячий колектив «Первоцвіт» та танцювальний колектив Шацького лісового коледжу (керівник Валентина Демакова), музичні номери дарували вихованці Шацької дитячої музичної школи, веселили гуморесками Петро Олех, Ольга Гайова в дуеті з Марією Шпак.

Віта ШЕПЕЛЯ