Головна Культура У селі Піща заспівали про рідний край і Україну

У селі Піща заспівали про рідний край і Україну

5401

На престольне свято Ка­зан­ської Божої Матері у Будинку культури села Піща відбувся твор­чий звіт під назвою «Мій край – моя родина».

Україна – це наш рідний край, наша дорога й мила Вітчизна, земля, де ми народились, упер­ше побачили й пізнали світ, по­чули колискову пісню, рідну мову, відчули любов і ласку – це наша найдорожча у світі Бать­ківщина. Тут жили наші прадіди, тут живуть наші батьки, тут ко­рінь роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, відчуваємо поклик рідної землі.

Під час концерту, який 21 лип­ня організувала директор Бу­дин­ку культури Валентина Будько, ми згадували загиблих героїв АТО, пом’янули їх хвилиною мов­чання та присвятили їм пісні «Па­­м’ятаймо» – у виконан­ні Оле­к­­сан­дра Дордюка та хору Бу­динку культури, «Над землею тумани» у виконанні гурту «Роз­­май». У концерті також бра­ли участь вокальні ансам­блі «Капітошки», «Дзвіночки», гурт «Розмай», фольклорний ансамбль «Піщаночки», танцю­вальний колектив «Барви», во­кальний колектив Будинку культури.

… Могутня ріка бере силу з ма­леньких джерел, так і наша культура збагачується за ра­хунок родинної історичної спад­щини – української пісні. Пісня є наш духовний скарб, який єднає нас, стирає кордони, розповідає світові про велич нашого співу­чого народу. Мовою пісні гор­таємо сторінки історії. У кожної людини є своє рідне гніздечко, як у пташки. У нас є село Піща – гніздо, в якому любили і дог­лядали нас батько і мати. І де б не були ми, та в думках, мов лелеки, линемо до батьків­сь­кого гнізда, несемо туди свою любов і бережемо її в серці впродовж усього життя.

Ірина ГУСТИРЬ