Головна Культура У Шацьких школах відбулися випускні вечори для дев’ятикласників

У Шацьких школах відбулися випускні вечори для дев’ятикласників

6415

8 червня 44 учні дев’ятих класів ОЗ НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» смт Шацьк отримали свідоцтва про освіту. На урочистій лінійці дев’ятикласників – 25 учнів 9-А класу та 19 учнів 9-Б класу та їхніх класних керівників Оксану Данилюк та Вікторію Сидорук привітав директор школи Валерій Михальчук, котрий також побажав успіхів тим учням, які вирішили покинути стіни рідної школи та продовжити навчання в інших навчальних закладах (ліцеях, коледжах).

Вітальні слова на адресу учнів линули від класного керівника 9-Б класу Вікторії Сидорук, а від імені усіх батьків подякувала педагогам Шацької школи-гімназії за терпіння, мудру науку та виховання мама дев’ятикласника – Ганна Редько. Валерій Михальчук також вручив свідоцтва з відзнакою учням, котрі протягом дев’яти років старанно та наполегливо здобували знання, брали участь у різноманітних олімпіадах та конкурсах: Дмитрові Кононенку (9-А), Іванні Левчук (9-А), Андрію Данилюку (9-А), Олександрі Гінайло (9-А), Павлові Наумичу (9-А) та Станіславу Кислюку (9-А).

Пісенні дарунки з нагоди свята звучали від Андрія Купири, учня 9-А класу, котрий виконав пісні «Зачекай, моє дитинство», «Вчителько рідна», та Юлії Галензи, учениці 9-А класу, з вуст якої лунала пісня «Не спіши, моє дитинство». З рідною школою попрощалися 5 випускників ЗОШ І-ІІ ст. смт Шацьк: Катерина Терета, Іван Вабіщевич, Вікторія Корець, Максим Жипа та Ольга Гірич. За час навчання другою мамою стала для них класний керівник Ольга Носуліч.

8 червня випускників, учителів та батьків зустрічали у святково прибраному залі Шацького міського Будинку культури. Випускники зайшли до приміщення крізь арку з вишитих рушників. Зі сцени винуватців свята привітали ведучі Марія Гаврось та Андрій Гірич – колишні випускники школи, а зараз студенти Шацького лісового коледжу, а також директор школи Ігор Носуліч, класний керівник Ольга Носуліч, від батьків – Василь Терета.

Випускникам вручили свідоцтва про базову середню освіту, Вікторії Корець – свідоцтво з відзнакою за відмінні успіхи у навчанні. Святкова програма випускного вечора, який організувала та провела педагог-організатор школи Аліна Віннічук, була наповнена піснями у виконанні випускників та Марії Гаврось, поезією і такими чуттєвими моментами, як виступи при запаленій свічці, танець учнів із батьками, фотопрезентація тощо. Додала глядачам гарного настрою сценка «Контрольна робота». На свято завітали юні танцюристи з ансамблю «Первоцвіт» (керівник Валентина Демакова), які привітали випускників запальною композицією.

На завершення випускники вручили квіти вчителям і пообіцяли ніколи не забувати стежини до рідної школи.

Віта ШЕПЕЛЯ, Мирослава ЦЮП’ЯХ