Головна Цікаво Супер популярна блютуз колонка Tronsmart Element T6

Супер популярна блютуз колонка Tronsmart Element T6

1495

Бездротова портативна колонка Tronsmart Element T6 справедливо зайняла свою лідируючу позицію в найкоротший термін. Сучасний дизайн, вдале технічне виконання, заявлені характеристики і доступна ціна привернули увагу численної аудиторії користувачів інтернет і меломанів. Подивитися, послухати і купити можна тут – https://topsmart.com.ua/

Переваги Tronsmart Element T6

  • Дуже гучне звучання;
  • 15 годин автономної роботи;
  • Об’ємний звук (360);
  • Остання версія блютуз;
  • Портативність.

Ці параметри такі хороші, що навіть з інтересу хочеться Tronsmart Element T6 купити негайно.Зовнішній вигляд і зручність

Зовні девайс нагадує сучасний термос з габаритами 75х75х195 мм і вагою 0,55 кг. Корпус колонки обтягнутий безшовної текстильної сіткою красивого плетіння, червоного або чорного кольору. Покриття приємно на дотик, безумовно пом’якшує удар при падінні, не вислизає з рук. При роботі на максимальній потужності звуку колонка сильно вібрує, але стійко. Виріб добротне, ніщо не бовтається. Девайс відмінно підійде для вечірки вдома, на дачі або на природі. Зона стійкого зв’язку з джерелом контенту – 10 метрів. При режимі підзарядки, портативної колонкою користуватися теж можна.

Система управління Tronsmart Element T6

Гумова вставка з’єднує систему управління на верхньому торці девайса і дно колби з вбудованим сабвуфером. У нижній частині вставки за заглушкою розташовуються роз’єми AUX і micro USB.

Коло верхній частині Tronsmart Element T6 – панель управління. Складається з п’яти зручних кнопок. Центральна – відтворення / пауза, бічні – вибір треку вперед або назад. Решта – перемикання на гарнітуру при вхідному дзвінку і кнопка вкл. / Викл.

Під диском управління розташовується світлодіодне кільце, яке висвітлює певним кольором стан колонки:

  • Колір «синій», блимає – йде пошук девайса (мобільник, плеєр, планшет) по блютуз;
  • Колір «синій», горить рівно – з’єднання встановлено;
  • «Червоний» – йде зарядка;
  • «Зелений» – можна відключити від мережі;
  • Миготливий «червоний» – колонка працює на мінімальній або максимальній гучності.

Управління гучністю

Під панеллю керування і світлодіодним контуром розташовано широке срібне кільце – регулятор гучності. Це технічне рішення викликає захват. Простим рухом руки ти керуєш звуковим потоком, вивергався двома потужними динаміками (12,5 W * 2).

Друге технічне рішення дозволило створити об’ємність звуку, ефект 3600. Розробники досягли цього, розташувавши один динамік внизу, другий вгорі і сабвуфер в підставі колонки.

Потужність звуку, його чистота, бархатистість басів, посилення їх вібрацією, гучність отримали найвищу оцінку вдячних користувачів Tronsmart Element T6.

При надходженні вхідного дзвінка спрацьовує звукове сповіщення. У режимі «гарнітура» мову співрозмовника виразна, без спотворень.

Заявлений час роботи акумулятора колонки Tronsmart Element T6 5200mAh – 15 годин. Параметр витримується при прослуховуванні музики на середньому значенні гучності. При max звуці, харчування вистачає на 5-6 годин. Зарядка триває 3 години.