Головна Культура В актовому залі Шаць­кого лісового коледжу відбулися урочистості з нагоди цього профе­сійного...

В актовому залі Шаць­кого лісового коледжу відбулися урочистості з нагоди цього профе­сійного свята дня пра­цівників культури

10715

Ви несете людям радість

Напередодні Все­українського дня пра­цівників культури та майстрів народного ми­с­тецтва, який від­зна­чають 9 листопада, в актовому залі Шаць­кого лісового коледжу відбулися урочистості з нагоди цього профе­сійного свята.

Першою привітала своїх колег зі святом, побажавши їм здо­ро­в’я, ми­ру та достатку, а ще – творчого натхнення та наснаги у роботі начальниця відділу культури Шацької райдержадміністрації Оксана Юхимук. Вона також розповіла про досягнення та здобутки працівників культури, подякувала за невтомну працю, творчість, ентузіазм, мудрість та натхнення у такій важливій для суспільства справі.

Щирими словами вітали працівників культури голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець, голова Шацької районної ради Сергій Карпук, а також секретар Шацької селищної ради Людмила Цевух. З нагоди свята вони вручили грамоти, квіти й подарунки кращим працівникам культури району.

За успіхи у справі популяризації української народної творчості, вагомий внесок у культурний розквіт району та з нагоди професійного свята Василь Голядинець нагородив грамотою Марію Шпак, методиста з вокально-хорового жанру Шацького районного Будинку куль­тури. Грамоту Шацької районної ради отримала Лариса Глушкова, завіду­юча клубу села Ростань.

Людмила Цевух відзначила грамотою Шацької селищної ради та подарунком завідувача клубу села Мельники Федора Гірича (на фото).

Свято супроводжувалося виступами талановитих працівників уста­нов культури району з гумористичними та пісенними но­ме­рами, запальними танцями дитячих танцювальних колективів, нагородженням у певних жартівливих номінаціях. Так, у номінації «Гвязда за граніцов» нагороду отримала Ніна Вирович, директорка Шацького міського Будинку культури, «Проривом року» став колек­тив «Острі­в’яночка» та її керівниця Валентина Карамач, «Універ­сальним викладачем» – Оксана Демедюк (Шацька дитяча музична школа), «Співочим бібліотекарем» – Зінаїда Гінайло із бібліотеки села Са­мійличі, а в номінації «Командувати парадом буду я» – ди­рек­торка Шацького РБК Валентина Ханзерук.

Віта ШЕПЕЛЯ